O firmie

Pasmanteria ASTER powstała w lutym 2020 roku. Początkowo, z konieczności zaadaptowania się do trudnego okresu związanego z pandemią, zajmowaliśmy się szyciem maseczek ochronnych. Po krótkim czasie zaczęliśmy sprzedawać komponenty do wytwarzania maseczek – aby w końcu „po nitce do kłębka” dotrzeć do asortymentu, stawiającego nas w czołówce, pod względem zaopatrzenia, wśród krakowskich pasmanterii. To wszystko w zaledwie cztery miesiące od utworzenia marki. Od chwili rozpoczęcia działalności sukcesywnie zwiększamy oferowany asortyment i bardzo dynamicznie podbijamy rynek akcesoriów i materiałów krawieckich. Obecnie w ofercie mamy ponad 1000 produktów oferowanych zarówno w sklepach internetowych Allegro.pczy pasmanteriainternetowa.pl jak i w punkcie stacjonarnym w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 95. W planach na najbliższą przyszłość mamy otwarcie przynajmniej kilku kolejnych punktów stacjonarnych oraz dalsze poszerzanie asortymentu.

Pasmanteria, którą sprzedajemy zarówno w hurcie jak i w detalu, jest stale wzbogacana i poszerzana. Świeże i nowoczesne spojrzenie na temat branży krawieckiej pozwala nam dostrzegać to, czego nie widzi konkurencja stale tkwiąc w miejscu.

Ciągle poszerzamy dział usług towarzyszących branży krawieckiej – od ostrzenia nożyc krawieckich począwszy, po naprawę maszyn do szycia. Współpracujemy z liderami rynku – mistrzami w swoich dziedzinach.

Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu spośród oferowanych u nas towarów, większość z nich kupujemy od polskich przedsiębiorców, stale rozwijamy również ofertę produkowanych przez nas produktów. Współpracujemy ze specjalistami i producentami wielu branż, dlatego stale rozwijamy naszą ofertę. Staramy się nadążać za modą i realizować wszystkie nasze dobre pomysły. Zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie propozycje poszerzenia asortymentu.

Nasze motto – „Przez trudy do gwiazd” – stale motywuje nas do działania. Nie akceptujemy półśrodków, angażujemy się w projekt zawsze na sto procent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl