Maseczki

  • Maseczka jedwabna profil do Garnituru Na Wesele

   19,99 Kwota brutto

   Maska na twarz JEDWABNA profilowana bez marszczeń. Idealna na wesela i do garnituru Bardzo lekka, zapewnia swobodne oddychanie. Nie czujesz ze masz ją na sobie!!! Jedwab wysokogatunkowy. 100% Jedwab Oddychająca, można prać w 40 stopniach i prasować. Rozmiar uniwersalny. Producent polski.

  • Maseczka jedwabna profilowana

   19,99 Kwota brutto

   Maska na twarz JEDWABNA profilowana bez marszczeń. Bardzo lekka, zapewnia swobodne oddychanie. Nie czujesz ze masz ją na sobie!!! Jedwab wysokogatunkowy. 100% Jedwab Oddychająca, można prać w 40 stopniach i prasować. Rozmiar uniwersalny. Producent polski.

  • Oddychająca Jedwabna Maska Maseczka ultra lekka

   19,99 Kwota brutto

     Maska na twarz JEDWABNA Skład: Jedwab 100% 150g  (Gęstość jedwabiu) Maseczka spełnia wytyczne Ministerstwa Zdrowia z dn. 10.04.2020r dotyczące zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. Oddychająca, ultra lekka, nie utrudnia oddychania jak niektóre bawełniane. Nasze maseczki bardzo szybko wysychają. Możne je dezynfekować przy pomocy żelazka ( wystarczy przeprasować kilka sekund) Charakterystyka jedwabiu: Zwiewny, delikatny, miły w dotyku, znakomita…

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart

  Brak produktów w koszyku.