Dziewiarstwo

Samodzielne wyszywanie obrazów z barwnej muliny oraz dzierganie wszelkiego rodzaju swetrów, czapek, szalików i ciepłych skarpet znów wraca do łask! Coraz chętniej poświęcamy wolne chwile pracom ręcznym, które powoli przestają kojarzyć się jedynie ze starszymi paniami w bujanych fotelach. Spod naszych dłoni wychodzą coraz bardziej fantazyjne wyroby, zdarzają się nawet dziergane na szydełku, przepiękne kostiumy kąpielowe! Moda ma wiele różnych twarzy, a jej szydełkowe oblicze zachwyciło już wiele z nas. Pora zatem na to, aby pójść za ciosem i zaopatrzyć się w profesjonalne akcesoria dziewiarskie.

Szycie na drutach – wyposażenie

W naszej ofercie znajdziesz przepiękne, barwne kordonki, dzięki którym stworzysz najpiękniejsze w okolicy serwetki, oryginalnie przyozdobisz szarą, nudną odzież, stworzysz przeróżne obrusy, pokrowce, bluzeczki, sweterki oraz wiele innych, atrakcyjnych wyrobów. To oczywiście nie wszystko. Warto zainteresować się oferowanymi przez nas zestawami muliny, pakowanymi po 8 lub 24 sztuk. Jest to wyjątkowo korzystne rozwiązanie w sytuacji, gdy zajmujesz się wyszywaniem obrazów na kanwie, a kupowanie pojedynczych motków może okazać się znacznie większym wydatkiem, niż gdy od razu zainwestujesz w zestaw. 

Akcesoria do dziewiarstwa sklep online

Poszukujesz drutów, szydełek, czółenek? Wszelkie niezbędne akcesoria znajdziesz właśnie w naszym asortymencie! Do wyboru są zarówno druty tradycyjne, jak i do warkoczy, podobnie z szydełkami. Możesz zdecydować się na szydełka klasyczne, jak i wybrać wyroby z ergonomiczną rączką lub szydełka do knookingu. Pasmanteria internetowa ASTER jest najlepszym możliwym wyborem, jeśli chodzi o zakup najlepszych akcesoriów dziewiarskich. Wiemy o tym, jak ważna jest jakość oferowanych wyrobów, dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już teraz!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.